Сряда, 10 Юни 2026, 06:42
  • 16 Ноември, 13:27
  • Ботевград
  • Гласували 276
  • 23
    1158

Анкети Виж всички Предложи анкета

Как оценявате предложението за увеличаване на местните данъци?

16 Ноември 2024, 13:27
Гласували: 276
Видяна: 1158
23

Подкрепям увеличението – необходимо е за поддръжка и развитие на общината. - 9% / 24
9%
Не подкрепям – смятам, че данъците са достатъчно високи. - 76% / 209
76%
Разбирам мотивите, но очаквам повече прозрачност и ефективност при разходите. - 11% / 29
11%
Искам алтернативно решение - 5% / 14
5%

Коментари (23)

  • 1.добавен от: Анонимен 19 Ноември, 13:22

    А защо не работим в насока да обновим данъчните оценки. Реално по селата плащат по 5лв данък на година, защото къщите им се водят по 14000лв, а те реално вече струват от 100000 нагоре...

  • 2.добавен от: Jps 30 Ноември, 20:57

    Живей на село

  • 3.добавен от: Димчо 4 Декември, 20:18

    Подкрепям !

  • 4.добавен от: Бедствие 7 Декември, 22:37

    Достатъчно е че нямаме държава, за какво да се вдигат налозите! Само се краде и се гледа лична облага!

  • 5.добавен от: Анонимен 18 Декември, 20:00

    Тук, от 9 години насам, данъците ни се пилеят за некадърни спортисти, докато градът тъне в разруха!

  • 6.добавен от: БАЬО 25 Декември, 12:16

    ТРЯБВА ДА ИМА ПАРИ ЗА КОРУМПИРАНИ УПРАВНИЦИ ДЕПОТАТИ И ИЗБОРИ.

  • 7.добавен от: aYlNlfdX 23 Февруари, 12:38

    1

  • 8.добавен от: Анонимен 23 Февруари, 12:38

    :D :) :( :o: :P :x :lol: 8) :conf: :shock: :roll: :twisted: :evil: :cry: :uups: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:

  • 9.добавен от: Анонимен 23 Февруари, 12:41

    :D :) :( :o: :P :x :lol: 8) :conf: :shock: :roll: :twisted: :evil: :cry: :uups: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:

  • 10.добавен от: Анонимен 23 Февруари, 12:45

    :D :) :( :o: :P :x :lol: 8) :conf: :shock: :roll: :twisted: :evil: :cry: :uups: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (33)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (73)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (12)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete