“Балкан 1929” бие с класика за Купата на АФЛ в Перник

11 Февруари 2023, 17:27
(0) (0)
Прочетена: 843 3

Футболистите на “Балкан 1929” победиха “Металург” в Перник с 3:0 в мач от първия кръг на втория етап на Югозападна България от турнира за купата на Аматьорската футболна лига.

Тимът на Иван Редовски откри резултата чрез Павел Петков директно от корнер в 52-ата минута. В 62-ата минута Александър Асенов удвои, който преди това си комбинираше с Калоян Бонев при атаката. Павел Петков пък отбеляза второто си попадение в двубоя, след самостоятелен пробив в 75-ата минута.

В събота на 18.02 от 16:00 ч. “Балкан 1929” ще домакинства на “Гоце Делчев” за първи двубой от подновяването на първенството в Югозападната трета лига.

Ключови думи: ФК Балкан 1929