“Балкан 1929” надделя над третия тим на ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

20 Август 2022, 22:04
(0) (0)
Прочетена: 1625 2

В мач от 3-ия кръг на група “А” в Югозападната Трета лига футболистите на “Балкан 1929” надделяха над третия отбор на ЦСКА 1948 с 2:1. На трибуните в Ботевград пък впечатление направи собственикът на столичния клуб Цветомир Найденов.

На своето помощно игрище “Герена” домакините се погрижиха да предрешат крайния изход още до почивката. В средата на полувремето юношата на клуба Николай Миков даде аванс на “зелените”, а в 34-ата преднината на ботевградчани бе увеличена от Денис Стефанов, за чийто гол асистира Миков.

Гостите успяха да върнат едно попадение в средата на второто полувреме благодарение на Мартин Драганов, но въпреки това “Балкан 1929” запази преднината си и спечели.

Във временното класиране футболистите на Иван Редовски излязоха на 1-вата позиция с 2 победи и 1 загуба в първите си 3 срещи и актив от 6 точки. В следващия си мач от Трета лига балканци гостуват на дубъла на “Славия” на 27 август.

Ключови думи: ФК Балкан 1929 , футбол , Югозападна Трета лига