“Балкан 1929” с равенство срещу дублиращия тим на “ЦСКА София” в контрола

28 Януари 2023, 16:09
(1) (1)
Прочетена: 634 0

В снежния съботен ден футболистите на “Балкан 1929” записаха четвърто поредно равенство в своята зимна подготовка, след като се изправиха срещу дубъла на “ЦСКА София”. Срещата завърши при резултат 3:3 на помощното игрище “Герена” в Ботевград.

Дублиращия тим на “ЦСКА София” бе воден от добре познатия у нас треньор - Стамен Белчев.

Тимът на Иван Редовски поведе в 15-ата минута чрез своя капитан Здравко Атанасов, който бе точен от дузпа. Минути по-късно Емил Колев удвои аванса на “зелените” след шут от границата на наказателното поле на “червените”. Гостите от София върнаха попадение в края на първото полувреме, след като се получи неразбирателство между вратаря Кристиян Кирилов и защитата. На почивката резултата бе 2:1 за “Балкан 1929”.

След почивката, “армейците” направиха пълен обрат, след като вкараха два безответни гола в рамките на десет минути. Пет минути преди края на срещата, дошлият на проби в “Балкан 1929” Виктор Ангелов оформи равенството след удар на празна врата.

За футболистите на “Балкан 1929” това бе четвърта контрола, като последната е срещу “Локомотив” Мездра в сряда на 01.02 от 14:00 ч. на “Герена”.

Ключови думи: ФК Балкан 1929