“Балкан 1929” с равенство срещу “Витоша Бистрица” в първата си контрола

19 Януари 2023, 12:07
(0) (0)
Прочетена: 615 0

Футболистите на “Балкан 1929” направиха 1:1 в първата си контролна среща за тази година. Ботевградчани си размениха по един гол с втородивизионния “Витоша Бистрица” на терена на стадион “Летище”.

Срещата може да се окачестви като равностойна като цяло не си пролича, че “Балкан” е от по ниското ниво. За първите 45 минути по-добрите положения за гол се откриха първо пред Павел Петков, който пропусна сам срещу вратаря. Именно той откри резултата след перфектно изпълнена дузпа. Здравко Атанасов бе повален в наказателното поле след като направи отличен самостоятелен рейд. През втората част бяха извършени много смени, а старши треньорите на двата тима използваха всички налични футболисти. В края на мача Емил Гъргоров изпълни фаул, топката се отби в гредата и Слави Паскалев изравни.

Следващата контрола на “Балкан 1929” е в събота срещу тима на “Монтана”. Срещата ще се играе от 12:30 часа на помощното игрище с изкуствено покритие “Герена“ в Ботевград.

Източник: fcbalkan1929.com

Ключови думи: ФК Балкан 1929