“Балкан 1929” с загуба от “Локомотив Мездра” след 4 дузпи

1 Февруари 2023, 17:42
(0) (0)
Прочетена: 1177 18

Футболистите на “Балкан 1929” допуснаха първа загуба през зимната предсезонна подготовка. Тимът на Иван Редовски допусна обрат от “Локомотив Мездра” с 2:3, като в срещата белязаха 4 дузпи.

Първото полувреме между двата тима бе скучно, тъй като пред двете врати не липсваха кой знае колко положения.

“Балкан 1929” откри резултата в 56-та минута чрез своя капитан Здравко Атанасов, който бе точен от дузпа. 6 минути по-късно отново Атанасов удвои преднината на балканци с два гола, след като бе точен отново от дузпа.

”Локомотив” намали на 2:1 след дузпа в 67-та минута. Само две минути по-късно тимът от Мездра изравни след грешка в защитата на “Балкан 1929”. Четвъртата дузпа в мача бе в полза на мездренския отбор в 76-та минута, след като обърнаха резултата за 2:3.

Последната контрола на “Балкан 1929” е на 06.02 (понеделник) срещу елитния “Славия” в София.

Ключови думи: ФК Балкан 1929