“Балкан 1929” загуби от “Славия” в последната си контрола

6 Февруари 2023, 18:34
(0) (0)
Прочетена: 861 5

Футболистите на “Балкан 1929” загубиха в последната си контрола с 3:1, като днес отстъпиха на елитния “Славия”.

В неделя на 11.02 момчетата на Иван Редовски ще гостуват на “Металург” в Перник за първия официален двубой за 2023-та година. Срещата е за Купата на Аматьорската футболна лига.

Тони Тасев откри за “Славия” в осмата минута, но в 20-ата Емил Колев изравни. В 60-ата Роберто Райчев отново изведе своя отбор напред в резултата, а към края на двубоя Натан Гасама също се разписа.

“Славия” откри резултата в 8-ата минута чрез Тони Тасев, който отбеляза от пряк свободен удар.

В 20-ата минута Емил Колев изравни резултата за “Балкан 1929”, който бе непокрит на малкия пеналт и прати топката във вратата на национала Светослав Вуцов.

В 60-ата балканци направиха груба грешка в защита, като позволиха на Роберто Райчев да даде преднина на “белите”, който преодоля Слави Матин на празната врата.

В края на мача новото попълнение на “Славия” Натан Гасама сложи край на спора, като отбеляза с глава третото попадение.

Ключови думи: ФК Балкан 1929