"Балкан Лейдис" с втора загуба в САБЛ

30 Октомври 2013, 11:47
(0) (0)
Прочетена: 2772 0

Снощи завърши първият четвърт сезон на САБЛ за отбора на „Балакн Лейдис”. Момичета претърпяха втора поредна загуба, като този път отстъпиха пред отбора на КИМ с краен резултат 59:46 (16:18; 16:11; 10:11; 17:6). "Зелените" успяха да поведат в първат част на мача, но така и не успяха да догонят отбора на КИМ.
За отбора на КИМ, най-резултатна бе Василка Ганева с 22 точки. От "Балкан Лейдис" с най-много точки бе Марина Гелова - 14. 10 точки отбеляза Вили Стоянова, 8 т. - Снежана Николова, 6т. - Катрин Величкова, а по 2 точки отбелязаха Диана Чавдарова, Симона Димитрова, Дарина Събева и Петя Димитрова.

Така остават втори във временното класиране, с две победи, две загуби и резултат от 6 точки.

Следващият мач на момичетата от „Балкан Лейдис” ще бъде срещу отбора на „Форма” и ще се изиграе на 19.11.2013г. в залата на НСА.