Понеделник, 29 Април 2024, 07:31

Балкан пропусна да изравни на Банско в края, отново съдийски аванти и провокации срещу ботевградачни

24 Февруари, 17:07
(0) (0)
Прочетена: 1295 19

Отборът на “Балкан 1929” допусна загуба при гостуването си на Банско от едноименния тим с 1:0 в двубой от 21 кръг на Югозападната трета лига.

Срещата предложи малко футбол, като двата тима имаха само по едно положение, а старши треньорът на Банско, е бившият капитан на ЦСКА Борис Галчев, който налетя много обиди срещу ботевградския тим, също и провокации имаше от тяхна страна.

В пореден мач имаше нови съдийски тесли срещу тима на Иван Редовски. Главният съдия на срещата даде цели 7 картона на “Балкан 1929”, като през второто полувреме “зелените” останаха с човек по-малко, след като Йордан Дамянов видя червеният картон заради несъществуващ фал.

В последните минути Георги Стефчов пропусна да изравни резултата за гостите от Ботевград, като през него му се откри отлична възможност.

Ключови думи: ФК Балкан 1929