Неделя, 14 Юни 2026, 09:38

Безплатен транспорт за феновете на ФК "Драгоман" за Областния финал

28 Май 2019, 12:55
(1) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1403 0


Община Драгоман осигурява безплатен транспорт за желаещите да присъстват на финала за определяне на Областен първенец между отборите на ОФК “Елин Пелин” и ФК „Драгоман” на 1 юни. Мачът е в събота на стадиона на НСА в столицата и бе първоначално насрочен за 18:00ч., но Областния съвет на БФС София го премести за 17:00ч. Победителят освен първенец на Софийска област, ще стане и участник в баражите за влизане в Трета Югозападна лига. Автобусът за привържениците на отбора, ще тръгне в 15:00 часа от спортната зала.

Източник: balkanec.bg

Ключови думи: ФК Драгоман , Драгоман

Подобни новини

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete