Благой Благоев е победителят във Втория турнир по тенис на маса при мъжете

12 Март 2023, 20:50
(2) (0)
Прочетена: 468 0

На 12 март 2023 г. се проведе вторият етап от Втория турнир по тенис на маса, организиран от Клуб „Спорт и здраве – Етрополе“.
В оспорвана надпревара днес бяха мъжете .
Състезанието премина с много спортен хъс и приятелска атмосфера. Всички участници бяха изключително мотивирани и безупречно подготвени, затова и мачовете донесоха много емоции, както на публиката, така и на тенисистите.
Спечелилите призовите места са:
Първо място – Благой Благоев, бивш служител, багерист на ОК-7 в „Елаците-Мед“ АД, спечели приза заслужено, без да допусне нито една загуба.
Второ място – Кирил Кръстев, който беше победителят в Първия турнир по тенис на маса.
Трето място – Марин Стоянов, който също е бивш служител, багерист на
ОК-6 в „Елаците-Мед“ АД.
Тенисистите бяха наградени от Председателя на Клуб „Спорт и здраве– Етрополе“, Ивайло Георгиев и от членовете на Управителния и Учредителния съвет– инж. Владимир Александров, инж. Григор Хлебаров.
Те благодариха на всички участници в турнира и на съдийския състав – Иванка Маринова, Цветанка Николова и Симеон Маринов за енергията и младежкия дух, с който се впуснаха в първенството.
Наградният фонд беше осигурен от Клуб „Спорт и здраве – Етрополе“.
Освен купи и медали, победителите в турнира получиха и индивидуални награди.
На финала всички състезатели се разделиха усмихнати и щастливи, с пожелание за нови вълнуващи срещи, защото Турнирът по тенис на маса стана традиция, както обещаха организаторите от Клуб „Спорт и здраве – Етрополе“.