"Чавдар" Етрополе победи "Балкан 1929” с 2:0 в нервен мач

26 Август 2023, 21:42
(1) (0)
Прочетена: 2729 21

Регионалното дерби между отборите на “Чавдар” и “Балкан 1929” бе изгледано от Кметовете на Община Етрополе и Община Ботевград Димитър Димитров и Иван Гавалюгов. На трибуните бе и Марин Маринов - Народен представител в 49-то Народно събрание.

В 12-та минута “Балкан 1929” пропусна своята възможност да открие резултата в мача, но стража на домакините Слави Петров със страхотно спасяване опази мрежата суха.

В 16-та минута главния рефер отсъди дузпа след като играч на "Чавдар" бе фаулиран в наказателното поле. Дузпата бе изпълнена от Ивайло Марков, който откри резултата в мача за 1:0.

В 35-та минута, Борис Димитров се разписа за 2:0 във вратата на ”Балкан 1929”. След почивката, играта на терена бе доста изнервена, след поредица от нарушения играчи от ”Балкан 1929” получиха жълти картони.

В 54-та минута, Ивайло Марков получи втори жълт картон и етрополци останаха с човек по-малко. В 60-та минута, главния рефер Иво Андреев даде жълт картон и на треньора на "Балкан 1929” Иван Редовски.

В 67-та минута съдията отсъди втори червен картон за тима на Етрополе на Кристиян Атанасов. До края на последния съдийски сигнал играта бе накъсвана от поредица от нарушения.

Източник: Официална страница на Чавдар Етрополе

Ключови думи: Чавдар Етрополе , ФК Балкан 1929