"Чавдар" (Етрополе) победи "Балкан" (Ботевград) с 2:1

20 Юли 2022, 15:51
(0) (0)
Прочетена: 989 4

"Чавдар" (Етрополе) победи "Балкан" (Ботевград) с 2:1 в контролна среща, която бе изиграна на стадион "Ракитин" в село Трудовец.

В 4-aта минута тимът от Ботевград поведе в резултата чрез юношата на клуба Николай Миков, който промуши топката между краката на стража на етрополци. ”Зелените" продължиха да действат на високи обороти, като имаха още добри възможности за гол, но на два пъти уцелиха гредите. Малко преди края на първото полувреме "Чавдар" изравни резултата попадение на Валентин Лазаров.

През втората част темпото на игра спадна значително, а с това и броят на чистите голови положения. Двамата треньори Иван Редовски и Йордан Юруков направиха значителен брой смени в опита си да експериментират максимално със съставите си и да опитат различни схеми на игра. Все пак етрополци изтръгнаха победата в заключителните минути от мача чрез Павел Головодов, който се разписа от пряк свободен удар за крайното 2:1 в полза на "Чавдар".

Ключови думи: Чавдар Етрополе , ФК Балкан 1929 , футбол