"Чавдар" Етрополе победи "Пирин" Гоце Делчев с 4:0

24 Октомври 2021, 16:35
(0) (0)
Прочетена: 610 1

На 23-ти октомври отборът на „Чавдар” Етрополе победи с 4:0 гостите от „Пирин” Гоце Делчев в мач първенството на Югозападната трета лига. Етрополската формация излезна силно мотивирана за успех и започна да атакува своя съперник и да диктува темпото на игра. Още в третата минута на мача, момчетата на Юруков пропукаха защитата на Гоце Делчев, но стража на гостите улови топката. В 16-та минута етрополци организираха бърза контратака, Ивайло Величков изнесе топката по левия фланг, с пас към Борислав Трендафилов падна и първия гол мача. „Чавдар” продължаваше да атакува своя съперник, но за съжаление до края на първото полувреме не успя да падне още едно попадение.

След почивката, нивото на игра на етрополци не спадна. Те започнаха бързо и ефективно да атакуват гостите от „Пирин”. В 50-та минута, точен за „Чавдар” бе Йоан Маринов с асистенция на Борислав Трендафилов. Домакините продължиха да владеят темпото на игра. В 60-та минута, след грешка на вратаря на гостите, Борислав Трендафилов се възползва и реализира третото попадение в мача. Етрополци продължиха да атакуват и да бъдат по – добрия отбор на терена до края на мача. В 46-та минута добавено време, след изпълнение на ъглов удар, Николай Ботев вкара 4-ия гол мач.