Чавдар (Етрополе) победи с невероятен гол от фаул в Бяла Слатина

28 Септември 2011, 20:57
(0) (0)
Прочетена: 2082 0

В Бяла Слатина Чавдар (Етрополе) надигра с 1:0 съименника си в среща от 7-ия кръг на Западната  Б група. Герой на мача стана плевенчанина Ивайло Чочев. В 53-ата минута той изпълни виртуозно фаул, насочвайки неспасяемо топката в горния ляв ъгъл на пазената от Младенов врата.

Началото на мача бе за домакините. Милен Тонев  и Тихомир Тодоров обаче не успяха да материализират предимството на своя тим. Белослатинци имаха и претенции за червен картон, но рефера Георги Игнатов не уважи желанието им. Спорното положение беше в 43-ата минута, когато Венцислав Миленов се измъкваше сам срещу вратаря на гостите. Пиргов от Етрополе го повали, но получи само жълт картон.

В началото на втората част съотношението на силите се запази. Отново Тонев излезе на стрелкова позиция, но пак не сполучи. При ответната атака Грозев фаулира съперник и Чочев вкара единствения гол в мача. В следващите минути гостите можеха да направят победата си по-изразителна, но профукаха двете положения. Капитанът на домакините Владислав Василев пък не успя да изравни с глава. Белостланици поискаха и дузпа за игра с ръка на футболист от Етрополе, но останаха само с молбите си.

Източник: sportal.bg