"Чавдар" Етрополе разгроми "Рилски Спортист" с 5:0

21 Ноември 2021, 18:18
(0) (0)
Прочетена: 734 4

Отборът на „Чавдар” Етрополе се наложи с категоричното 5:0 срещу отбора на „Рилски спортист” Самоков. Етрополската формация победи убедително в предпоследния кръг от есенния дял. Домакините бяха по-добрия тим на терена, те диктуваха темпото на игра и през двете части. След бърза контраатака по левия фланг, играчът на Етрополе Калоян Тодоров бе фаулиран в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Тя бе изпълнена от капитана на Етрополе Николай Иванов.

Две минути по-късно,с бърза контраатака по левия фланг Виктор Ергин центрира към наказателното поле, където той намери Николай Иванов центрира към врата на гостите за 2:0. След почивката домакините от Етрополе не промениха своята игра и продължиха да пресират съперника си. В 70-та минута падна и третия гол в мача, който отново бе дело на капитана на домакините Николай Иванов. В 76-та минута, Калоян Тодоров успя да отбележи за 4:0.

Пет минути преди края на последния съдийски сигнал, игра на Етрополе бе фаулиран и главния съдия на мача отсъди дузпа. Тя бе изпълнено от Руслан Иванов.