"Чавдар" Етрополе с категорична победа срещу "Боте 1921" Ихтиман

26 Февруари 2023, 08:43
(0) (0)
Прочетена: 508 2

На 25-ти февруари, тимът на "Чавдар" Етрополе взе трите точки срещу „Ботев 1921” Ихтиман в мач от Югозападната Трета лига.

Домакините излезнаха силно мотивирани на терена и започнаха да атакуват съперника си веднага след съдийския сигнал. Етрополци поведоха в 24-та минута с гол на Андон Гущеров след асистенция на Калоян Радков. При резултат 1:0 завърши първата част на срещата.

След почивката домакините продължиха да атакуват своя съперник. Успехът за тях не закъсня, в 53-та минута точен за "Чавдар" бе Стефан Аличков.
В 74-та минута след изпълнение на ъглов удар от Стефан Аличков бялото кълбо бе намерено от Георги Божилов, който вкара третото попадение в мача.

В 88-та минута гостите от Ихтиман тръгнаха на бърза контраатака, тогава стража на етрополци Костадин Котев излезна напред, но не успя да парира удара и играч на Ихтиман остана сам срещу празна врата и вкара почетното попадението и оформи крайния резултат в мача 3:1.