18 Юли 2022, 00:57
(0) (0)
Прочетена: 921 0

Етрополският тим разгроми в контролна среща „Сливнишки герой” при резултат 7:0

„Чавдар” Етрополе проведе третата си контролна среща от подготовката. Тимът воден от Йордан Юруков победи „Сливнишки герой” при резултат 7:0. Двата отбора ще премерят сили в предстоящият сезон на Югозападната Трета лига. През първото полувреме на мача падна един гол, който бе дело на Николай Ботев в 4-ата минута. До края на първата част малшанс преследваше етрополци и все нещо малко не им достигаше да вкарат втори гол още до почивката.

През второто полувреме тимът, воден от старши треньора Йордан Юруков, отбеляза шест попадения. В рамките на 16 минути паднаха нови четири гола, като най-напред 2:0 направи Тони Стоичков в 52-рата минута след изпълнение на корнер и точен удар с глава.

Андон Гущеров отбеляза в 61-вата минута за 3:0, а 120 секунди по-късно Иван Иванов покачи на 4:0. Андон Гущеров в 68-та минута направи 5:0. След него дойде ред и на Павел Головодов в 80-ата минута и Андон Гущеров в 81-вата минута оформиха крайния резултат.

Половин час преди края на мача гостите от Сливница останаха с 10 човека на терена, след отсъждане на червен картон за техен играч.