Чавдар (Етрополе) се наложи драматично над Костинброд с гол в последната минута

9 Април 2023, 19:14
(0) (0)
Прочетена: 849 11

Чавдар (Етрополе) се наложи с 3:2 над ОФК Костинброд с гол в 89-ата минута. Срещата бе от 25-ия кръг на Първа група в Югозападната Трета лига.

Резултатът на стадиона в Етрополе бе открит от Тони Стоичков след изпълнение на пряк свободен удар още в 1-ата мина. Костинбродчани бързо се върнаха в срещата, след като в 18-ата Дани Васев изравни. В 37-ата минута етрополци отново излязоха напред в резултата след попадение на Николай Ботев. При 2:1 завърши и първото полувреме.

В 69-ата минута костинбродчани отново ликуваха. След изпълнение на ъглов удар Теодор Милошев се оказа най-съобразителен при разбъркване и върна надеждите на гостите. Така се стигна до няколко секунди преди края, когато Андон Гущеров попари костинбродчани след изпълнение на пряк свободен удар.

В следващият кръг възпитаниците на старши треньора Христо Коилов приемат лидера във класирането Марек, а Чавдар гостува на Вихрен.