“Чавдар” (Етрополе) загуби от “Сливнишки герой”

8 Октомври 2022, 19:40
(0) (0)
Прочетена: 1594 19

"Чавдар" (Етрополе) и "Сливнишки герой" завършиха при резултат 0:1. По този начин тимът от Сливница спря победната серия на етрополци, която бе съставена в 6 поредни мача в Югозападната трета лига. Също така това е втора загуба за “Чавдар” и втора домакинска.

В 19-та минута играч от гостите бе изгонен с червен картон. Единственото попадение в мача падна в 70-та минута след пробив в защитата на домакините. Десет минути по-късно гостите останаха с още един човек по-малко. В 89-та минута червен картон бе даден на играч на "Чавдар" (Етрополе) Валентин Лазаров. В края на мача домакините вкараха гол, който бе отменен.

В следващия кръг, тимът на Йордан Юруков гостува на третия отбор на “ЦСКА 1948”, а след тази загуба, остават на втората позиция с 4 точки зад лидера Марек (Дупница).

Източник: Николай Петков

Ключови думи: Чавдар Етрополе , Югозападна Трета лига