Чавдар "изпусна" Видима-Раковски като гост

22 Октомври 2012, 14:05
(0) (0)
Прочетена: 3011 0

Продължава чудесното представяне на младия състав на Чавдар-Етрополе,  в първенството на единната „Б” ПФГ. В среща от 8-я кръг етрополци гостуваха на бившия член на елита Видима - Раковски, и въпреки че бяха по-добри през всичките 90 минути, срещата завърши наравно 1:1. Резултатът бе открит за домакините в 40-тата мин., когато Мечев пое една топка и я центрира в наказателното поле на Чавдар, където голмайсторът Ангел Русев с много точен удар я заби във вратата, пазена от Владислав Митев. През втората част гостите от Етрополе владееха изцяло положението на ст. ”Раковски” и в 69-тата мин.капитанът Ивайло Чочев с техничен удар отбеляза „дежурния” си гол, с който изравни резултата. Това е седмо попадение на младежкия национал и той продължава да е едноличен лидер при голмайсторите в тази група. До края на мача етрополци пропуснаха да вземат трите точки ,като най-близо до гол бяха: Раиф Мурадов, Николай Ботев и Чудомир Григоров. Така и след този кръг Чавдар остава непобеден от 26 август, т.е от втория кръг, когато отстъпи в Бургас на Нефтохимик с 1:3.
Съставът на Чавдар в този мач: Митев,Иванов, Григоров, Николов, Стоилков, Вълчев, Димитров /69 - Илиев/, Чочев/Ботев/, Етов, Мурадов/69-Василев/, Почански.