26 Юли 2012, 12:52
(0) (0)
Прочетена: 3056 0

Бразилецът Диего Фераресо се завърна в отбора с гол

Втородивизионният Чавдар Етрополе изигра поредната си контролна среща за това лято, като на градския стадион в гр.Севлиево загуби с 3:5 от бившия член на елита Видима-Раковски. Още в 8-та мин. домакините откриха резултата,  чрез Пламен Кожухаров,но минути по-късно Ерик Почански изравни за етрополци. До края на първата част футболистите на Видима  вкараха още цели три попадения. В 25-тата мин. Симеон Мечев даде преднина на своите ,след  точно изпълнена дузпа ,а малко по-късно Ангел Русев отбеляза и трети гол за своя отбор. В 40-тата мин. резултатът набъбна до 4:1 с нов, точен удар на Симеон Мечев. През второто полувреме етрополските футболисти вдигнаха темпото и подобриха своята ефективност, което доведе до нови два гола, чиито автори станаха завърналият се в Чавдар бразилец  Диего Фераресо и капитанът Ивайло Чочев. Крайния резултат от 5:3 оформи Георги Стойчев, който  с техничен удар заби топката в мрежата на Чавдар в 67-та мин. Така активът на етрополския отбор от началото на лятната подготовка е едно равенство и четири загуби.