Чавдар "писа"тройка на Шумен като гост и няма загуба повече от месец

1 Октомври 2012, 15:41
(0) (0)
Прочетена: 1326 0

Пети гол за Чочев от началото на сезона
Продължава блестящото представяне на ПФК ”Чавдар” Етрополе, след като в среща от шестия кръг на първенството в обединената „Б”ПФГ, „размаза” като гост Шумен с класическото 3:0 .Трите гола които видяха близо 2000 –те зрители бяха малко на фона на това, което направиха двете футболни формации, тази на италианския наставник Енрико Пичони и на Петър Пенчев. Гостите от Етрополе бяха тотални „господари” на ст. ”Панайот Волов” и още през първата част можеха да отбележат половин дузина голове. Все пак в 42-та мин., защитникът на Чавдар- Стилян Николов оползотвори по чудесен начин едно разбъркване в наказателното поле на домакините и с воле откри резултата. Това е първи гол за Стенли от както играе с фланелката на клуба от Етрополе. Три минути по-късно дойде и времето на „тарана” - Йордан Етов  да запише името си сред голмайсторите. Даната, както го наричат неговите съотборници, отбеляза след като пое чудесен пас от капитана Ивайло Чочев. През втората част продължи тоталното превъзходство на етрополци и те вкараха трети гол, с който оформиха” класиката”в резултата.Последното попадение стана в 61-та мин. и бе дело на блестящия в този мач младежки национал - Ивайло Чочев, който с премерено точен удар заби топката във вратата на домакините. Това е и пети гол за капитана на Чавдар, с което той става едноличен водач  в листата на реализаторите в групата.За отбелязване е ,че главният съдия Ст. Павлов показа само един жълт картон, което говори, че срещата премина в коректен дух. Така, след този нов вече трети успех етрополци се придвижиха на 5-то място в класирането с 10 точки и вече „дишат” във врата на челниците.Нещо повече, момчетата на Петър Пенчев непознават вкуса на загубата вече 4 кръга и са амбицирани да докажат, че имат заслужено място при професионалистите, а защо не и в елита.