Чавдар записа тежка загуба от дубъла на Локо Пд

4 Февруари, 10:04
(1) (0)
Прочетена: 976 15

В приятелска футболна среща Локомотив Пловдив II записа убедителна победа с резултат 4:1 срещу Чавдар от Етрополе. Домакините демонстрираха отлична игра и имаха възможности да увеличат своето превъзходство.

Тони Лесов постави началото на успеха с попадение в начални минути на мача, потвърждавайки превъзходството на Локомотив II. Въпреки това, гостите от Чавдар успяха да възстановят равенството в резултата. Скоро обаче Васил Църцев върна предимството на пловдивчаните, което се запази до края на първата част.

След почивката, Локомотив II продължи с добрата игра, а Тони Лесов и Иван Узунов добавиха още точки към успеха на отбора. С този резултат Локомотив II потвърждава своето домакинско превъзходство и силна форма в този момент.