Публикувано на 17.06.2026г. 10:02 | Продава
Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 17.06.2026г. 09:00 | Търси
Публикувано на 17.06.2026г. 08:53 | Търси
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
A kолко милиона стартира от джоба на хората всеки месец, без да прави нищо, освен да им гори електроуредите?
Че тя 1/3 от сумата е за Карлуково!

Чешките спукани презервативи май вече открито се подиграват с хората!
айдуци боклуци
Като усетиха, че им се клатят краката, започват да инвестират, за да могат да претендират за по-голяма неустойка.
Нищо няма да инвестират! Нито стотинка! Лъжат глупаците, както вече толкова години правят! Хората са принудени със собствени средства да си изграждат трафопостове, а тези айдуци само цоцат стотици милиони всеки месец и ги изнасят към Чехия!
Ама не е луд тоя, де яде зелника...
Всяка зима при по-силен снеговалеж се късат далекопроводи и десетки села РБ остават без ток за по няколко седмици-това е"ИНВЕСТИЦИЯТА" на ЧЕЗ! Иначе си лъжат перманенто, че правят "големи инвестиции"
Но за увеличението на тока за всяко полугодие не спират да реват и КЕВР какво да прави- с по 1-2-3-33% им позволява добросъвестно да ни стрижат! Апропо, нали щяха да ги купуват някакви български олигарси, ... или и това беше кьорфишек?!?
