Понеделник, 8 Юни 2026, 02:11

Двама ботевградчани загинаха в катастрофа в Румъния

23 Октомври 2011, 14:58
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 4562 5


Катастрофа в Румъния отне живота на двама  ботевградчани . Те са  пътували с ТИР, собственост на софийската фирма "Вики В.Б.". Загиналите  шофьори са Toшко(Тони) на 22  и  Вальо на 41 години. Собственика на фирмата незабавно е заминал за Румъния за разпознаване.

ТИР-ът, с който се движели, се преобърнал и паднал извън пътното платно на излизане от град Филиаш.

От полицията съобщиха, че причина за инцидента е заспиване на водача на волана. Превозното средство, натоварено с месо, навлязло в насрещното движение и се преобърнало извън пътното платно. Камионът се движел от Крайова към Дробета Турну Северин.

Източник: balkanec.bg

Ключови думи: катастрофа

Подобни новини

Коментари (5)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 16:00

    Искренни саболезнования :!:

  • Отговори (0) (0)
    2. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 16:05

    Jalko za dobrite momcheta!!!

  • Отговори (0) (0)
    3. добавен от: BoBcHyYyZzZz 23 Октомври, 16:17

    Sin I Bashta, raboteha v edna firma 2-mata, syboleznovaniq pred semeistfoto im....
    Toni mi beshe awer4e :{

  • Отговори (0) (0)
    4. добавен от: Анонимен 24 Октомври, 08:46

    Ne sa sin i bashta.......,no ima li znachenie...tqh gi nqma.... :( :( :( :( :( :( :(

  • Отговори (0) (0)
    5. добавен от: Анонимен 24 Октомври, 20:40

    Имате късмет че някои от вас не ги познават, но тези които ги познават им е тежко а пък да не говорим как го понасят роднините...такава мъка никой не трябва да преживява...

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete