Две равенства от съботните мачове на подрастващите отбори на Чавдар

31 Март 2013, 09:00
(0) (0)
Прочетена: 2283 0

Без победител завършиха срещите на две от подрастващите формации на ПФК ”Чавдар” в съботния ден. От 10.30ч. в Етрополе се игра двубоя между Чавдар и един от претендентите за лидерската позиция ЦСКА. И двата тима показаха стойностна игра, добри атаки и желание да грабнат победата, която така и не постигнаха. С по 1точка след този мач завършил 0:0, днешните съперници се изравниха в своя актив от 31т.и са втори и трети във временното класиране. С гол в последните минути Чавдар U19 успя да вземе едната точка при гостуването си на Локомотив/София/. В добра форма се намира в последните срещи тази формация на Чавдар и днешната такава потвърди този факт.Момчетата на треньора Петър Христов откриха първи резултата чрез юношеския национал и основен играч на мъжкия състав на Чавдар Александър Василев. Последва изравняване и повеждане от страна на домакините ,но минути преди последния съдийски сигнал, новото попълнение на Чавдар Юлиян Ненов отбеляза за пореден път хубав гол, с който даде на своя отбор точка от срещата, завършила 2:2.