ФК "Балкан 1929" завърши сезон 2018/2019 със сладка победа срещу Вихрен

1 Юни 2019, 19:43
(0) (0)
Прочетена: 1616 8

Отбора на ФК "Балкан 1929" завърши сезона със сладка победа срещу отбора на Вихрен Сандански. Тази победа е и хубав подарък за празника който отбелязва футбола днес - 90 години организиран футбол в Ботевград.

Веднага след първия съдийски сигнал и двата отбора се вкопчиха в здрава битка. Отбора от Сандански обаче беше по хитрия и успя да отбележи гол първи. Така завърши и първото полувреме.

През втората част добрата игра на домакините се ознаменува с хубав обрат. Първо Ивайло Цветанов изравни резултата с хубав гол, а след това и Кристиян Кръстев петнадесет минути преди края вкара за 2:1.

Краен резултат 2:1.

Балкан 1929 завърши на тринадесето място от осемнадесет отбора с 38 спечелени точки.

Ключови думи: ФК Балкан 1929