24 Февруари 2019, 17:08
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1522 0

ФК Драгоман и сръбския ФК Желюша завършиха наравно 3:3 в приятелски мач игран на Спортен комплекс Парк в Цариброд – Сърбия. Резултата откри халфа на Драгоман Бойко Георгиев през първата част, след което домакините изравниха за 1:1 с гол на Никола Станоев. При този резултат завърши и първото полувреме. През втората част домакините от Желюша направиха обрат в резултата вкарвайки два гола. Първо Бранислав Иванов реализира за 2:1, а след това резултата покачи на 3:1 Никола Станоев с втория си гол в мача. Последваха две попадения за Драгоман реализирани от Майк Мишев, който оформи и крайното 3:3. Гостите изпуснаха и дузпа при 3:3 с която можеха да си тръгнат с победата за България.

Състава на ФК Драгоман: Светослав Страхилов, Любослав Любомиров, Мартин Наков, Мирослав Наков, Станимир Никифоров, Бойко Георгиев, Мариан Чавдаров Китанов, Майк Мишев, Емил Георгиев, Цветослав Димитров, Димитър Иванов.

Състава на ФК Желюша: Ненад Милчев, Дарко Димитров, Желко Димитров, Едисон Тодоров, Никола Димитров, Ненад Георгиев, Владимир Гогов, Денис Ботев, Бранислав Иванов, Никола Станоев, Дарко Миланов. Резерви: Здравко Златанов, Стефан Йорданов.

Снимки: far.rs (Стефан Павич)

Ключови думи: ФК Драгоман , Драгоман