ФК Драгоман с поредна победа в контролите

9 Март 2019, 18:02
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1315 0

Футболистите на ФК Драгоман завършиха лагера си в Сандански с победа над "Перун" Кресна с 5:2. На стадиона в Кресна резултата откриха домакините. Драгоман обаче бързо успя да преодолее пасива и с два гола на Роберто Соколов обърна резултата в своя полза. Първото попадение на Соколов бе след асистенция на Мариан Чавдаров Китанов, а второто след пас на Цветослав Димитров. При резултат 1:2 завърши полувремето. Втората част започна с гол за „Перун” Кресна за 2:2. След това гол за 2:3 в полза на ФК Драгоман вкара Мариан Чавдаров Китанов. Точен за 2:4 от дузпа бе капитана на „граничарите” Ангел Нацков. Крайния резултат оформи Мариан Чавдаров Китанов след като „открадна„ топката от последния в защитата на „Перун” в центъра на терена, напредна и останал сам срещу вратаря реализира за 2:5.

Стартов състав на ФК Драгоман: Любослав Любомиров, Николай Зарков, Петьо Петров, Ангел Нацков /к/, Васил Борисов, Мариан Марианов Китанов, Евгени Борисов, Станислав Пейчев, Роберто Соколов, Мариан Чавдаров Китанов, Цветослав Димитров. Треньор: Емил Асенов.

Ключови думи: футбол , ФК Драгоман , Драгоман