ФК Драгоман записа победа на лагера в Сандански

5 Март 2019, 19:04
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 2084 0

Футболистите на ФК Драгоман се наложиха с 2:1 над юношите старша възраст на Вихрен в Сандански, където отбора е на лагер. За отбора от Сандански участие взеха и няколко футболисти от първия състав.
През първото полувреме не паднаха голове. Резултата през втората част откриха домакините, а в 80 минута Мариан Чавдаров Китанов изравни за 1:1. В 87 минута бе отсъдена дузпа за Драгоман, която бе реализирана от капитана на отбора – Ангел Нацков.
На ФК Драгоман предстои още една контрола по време на лагера в събота от 16:00 часа с лидера в ОГ Благоевград – Перун Кресна.

Стартов състав на ФК Драгоман: Любослав Любомиров, Николай Зарков, Петьо Петров, Ангел Нацков, Станимир Никифоров, Станислав Пейчев, Станислав Илиев, Евгени Борисов, Мариан Чавдаров Китанов, Роберто Соколов, Димитър Иванов.

Ключови думи: футбол , ФК Драгоман , Драгоман