ФК Правец с победа срещу Искър 2005 (гара Лакатник)

30 Март 2013, 21:53
(0) (0)
Прочетена: 2360 6

Втора победа за ФК Правец във 2-рия кръг на ОФГ София Запад. Момчетата от Правец победиха отбора на Искър 2005 (гара Лакатник) като гости с 4:2
Срещата започна със значително по-добра игра за ФК "Правец", които отбелязаха 2 точни попадения във вратата на домакините през първото полувреме. Точни за Правец бяха Николай Николов и Иван Иванов. Полувремето завърши с комфортна преднина за Правчани.
През 2-то полувреме отборът на домакините успя да стигне до два бързи гола и да изравни резултата. Не след дълго ФК Правец отново поведоха в резултата с 3:2 след точен удар на Борис Райчев
Иван Иванов отново върна комфортната преднина за Правчани, като успя да се разпише с втори гол. Краен резултат 4:2 и победа за ФК "Правец".