ФК "Ракитин" Трудовец разгроми "Звездец" Горна Малина

4 Ноември 2023, 17:42
(0) (0)
Прочетена: 804 7

Мъжкият отбор на Трудовец записа категорична победа като гост на ФК Звездец Горна Малина с 6:0. С красивата си игра, футболистите на Ракитин в поредна среща показаха класа над съперника.

Още от първите минути футболистите на Янко Узунов наложиха надмощие, но до края на полувремето така желания гол не падна. Домакините от Горна Малина бяха заложили на контраатака и на два пъти имаха чисти голови положения, но стража на трудовчани Милослав Павлов остана непреодолим.

През втората част, отново Трудовец контролираше играта и головете не закъсняха. В началото на полувремето голмайстора на отбора Валентин Стефанов откри резултата след премерен удар. Последва нов гол на Боян Макавеев след пас на Миролюб Георгиев. В средата на втората част Куман Куманов вкара два последователни гола. В края на мача Илиян Генов заби нови два гола след страхотни изпълнения. Краен резултат 6:0.

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)