ФК "Ракитин" Трудовец с очаквана победа срещу ФК Пирдоп

21 Октомври 2023, 20:25
(0) (0)
Прочетена: 773 9

Мъжкият отбор на Трудовец записа категорична победа като гост на ФК Пирдоп с 10:1. С красивата си игра, футболистите на Ракитин в поредна среща показаха класа над съперника.

Още от първите минути футболистите на Янко Узунов наложиха надмощие и до края на полувремето имаха комфортна преднина от 4 гола. На два пъти се разписа Веселин Шекеров, по един път Радослав Зарев и Андрей Андреев.

През втората част, отново Трудовец контролираше играта и головете не закъсняха. Веселин Шекеров се разписа на два пъти. След тези голове Ракитин намали темпото и позволи на домаките да отбележат почетно попадение.

Последва втори гол на Радослав Зарев за 7:1. В следващите минути влезналия като резерва Валентин Стефанов реализира хеттрик и оформи крайния резултат 10:1.

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)