Събота, 26 Октомври 2024, 02:46

ФК "Ракитин" Трудовец спечели трудна победа срещу възстановения отбор на Керамик

15 Септември, 19:36
(2) (1)
Прочетена: 1153 3

Мъжкият отбор на Трудовец записа трудна победа като домакин на ФК Керамик г. Елин Пелин с 2:0. В съботния ден и двата отбора показа страхотен футбол въпреки на моменти тежките условия.

Двата отбора се познават много добре и още от самото начало се вкопчиха в здрава битка. Футболистите и на двата отбора създадоха много положения за гол, но само липсата на шанс запази двете нули. Малко преди края на първото полувреме след страхотно центриране Радослав Зарев насочи много добре топката с глава и откри резултата. Първата част завърши при резултата 1:0.

През втората част отново нищо не се промени и двата отбора продължаваха да търсят победата. Нито един от двата отбора не взимаше преимущество и се дебнеха за грешки. В средата на втората част след грубо нарушение в наказателното поле на Керамик срещу Кевин Керасао съдията отсъди дузпа в полза на Ракитин. Зад топката застана Радослав Зарев и не сгреши. Така Ракитин записа първа победа през новия сезон. Краен резултат 2:0.