ФК "Ракитин" Трудовец спечели важна победа като гост в Елин Пелин

26 Ноември 2023, 21:09
(0) (0)
Прочетена: 666 3

Мъжкият отбор на Трудовец записа трудна победа като гост на ФК Левски 1923 Елин Пелин с 0:2. В съботния ден и двата отбора показа страхотен футбол въпреки тежките условия за футбол.

Още от първите минути футболистите на Янко Узунов натиснаха своя съперник и след страхотно изпълнение на пряк свободен удар от близо 40 метра на Радослав Зарев, вратаря на гостите със сетни усилия отби топката, но най-съобразителен беше Валентин Стефанов и откри резултата в третата минута. Последваха още няколко възможности за гол пред Трудовчани, но отново липсата на шанс не бе на страната на "Ракитин". Все пак втори гол падна след страхотен пас на Куман Куманов към голмайстора на отбора Валентин Стефанов и той заби втория си гол в мача. При този резултата завърши първата част на срещата.

През второто полувреме, отново Трудовец контролираше играта и успя да запази комфортната си преднина до самият край на срещата. Краен резултат 0:2.

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)