ФК "Скравена" разгроми "Звездец" (Горна Малина)

9 Май 2022, 13:13
(0) (1)
Прочетена: 1122 2

Отборът на ФК "Скравена" постигна разгромен успех с 6:0 над "Звездец" (Горна Малина) в първия сблъсък между двата тима от плейофите за последните две места (13-14) в първенството на А ОГ София. Срещата се игра в събота (7 май).  На своя стадион в Скравена домакините показаха превъзходство над съперника от първата до последната минута и предрешиха бързо бързо изхода от срещата. С победата си пък скравенци подпечатаха и финалното си 13-о място в класирането, въпреки че има мач реванш, който е тази събота (14 май), но на практика двубоят ще бъде протоколен.

Още до почивката домакините предрешиха всичко и натрупаха комфортна преднина. Анатоли Димитров бе под пара и даде тон за ФК "Скравена" със своите 2 гола, а един до края на частта добави и Веселин Русинов. След почивката скравенци продължиха да доминират, а заедно с това продължи и великолепното представяне на Анатоли Димитров. Нападателят на тима добави още 2 попадения към сметката си и така бе с основен принос за разгромната победа. Името си сред голмайсторите записа и Марин Данчев, с което бе оформен и крайният резултат от 6:0.

Реваншът между двата отбора ще се играе тази събота (14 май) в Горна Малина.

Ключови думи: футбол , ФК Скравена , А ОГ София - плейофи