ФК Скравена загуби домакинството си на Спортист Драговищица

15 Септември 2019, 20:17
(0) (0)
Прочетена: 1721 4

ФК “Скравена” записа втора загуба в първенството на ОГ София Запад, инкасирайки домакинска загуба от „Спортист” Драговищица с 2:5. Мача от 2-рия кръг се игра на стадион „Герена” в Ботевград. Резултата откриха гостите с попадение още в 10 минута на Емил Йорданов. Три минути по-късно резултата стана 0:2 с гол на Здравко Милев. ФК „Скравена” успя да намали в 35 минута, когато се разписа Кристиан Иванов. Две минути след това обаче преднината от два гола за „Спортист” бе възстановена. Точен за 1:3 бе Едуард Илиев. При този резултат дойде и почивката.
В 65 мин. Здравко Милев реализира втория си гол, с който направи резултата 1:4. В 73 минута Андрей Андреев намали на 2:4, а в 77-та Симеон Орманков оформи крайното 2:5.

В следващия кръг „Скравена” гостува на ОФК „Правец”, а „Спортист” Драговищица приема „Драгоман”.

Ключови думи: ФК Скравена