ФК "Скравена" завърши календарната 2021 година с победа

4 Декември 2021, 19:18
(0) (0)
Прочетена: 1410 3

Футболният отбор на ФК "Скравена" се наложи с 4:2 в домакинството си на "Спортист" 2 (Своге), което бе и последен мач за отбора през календарната 2021 година. По този начин скравенци остават на 7-ото място в подреждането с актив от 14 точки (4 победи, 2 равенства и 5 загуби) и голова разлика 16:22.

Домакините стартираха уверено срещата, като поведоха след точно изпълнена дузпа от Анатоли Димитров. Гостите от Своге обаче съумяха да се върнат в мача и до края на полувремето възстановиха равенството - 1:1. След почивката ФК "Скравена" отново си върна водачеството, след като Кристиан Иванов асистира на Васил Василев, който вкара за 2:1. Футболистите на "Спортист" 2 (Своге) обаче не се отказаха и отново успяха да изравянт за 2:2 след гол от пряк свободен удар. Скравенци обаче отново не се поддадоха на напрежението и успяха на свой ред да си върнат водачеството за трети път при 3:2 след гол с глава на Красимир Пастушки след асистенция на Васил Василев. Финалното 4:2 бе оформено от влезлия като резерва Цветомир Димов.

Ключови думи: футбол , ОГ София Запад , ФК Скравена , сезон 2021/22