Футболистите на Балкан 1929 и Локо Мз си спретнаха голово шоу в контрола

7 Февруари, 14:28
(0) (0)
Прочетена: 836 0

Отборът на Балкан 1929 бе домакин на Локомотив Мездра, като спечели приятелската си среща с 3:2 на помощното игрище “Герена”.

Двубоят предложи много интрига, атакуващ футбол, красиви голове, и двата тима създадоха прекрасни условия за игра в слънчевото време.

Локомотив поведе във втората минута, а Николай Миков изравни за Балкан 1929 в 10-ата минута. Домакините успяха да обърнат резултата и поведоха чрез Валдемар Асенов пет минути по-късно. Около средата на първото полувреме Йордан Дамянов уцели напречната гледа с глава. Централният защитник Иван Алексиев с глава отбеляза във вратата на Локомотив за 3:1. Няколко минути по-късно “железничарите” върнаха чрез Кристиян Йотов, а до края на срещата Балкан успя да издържи на натиска и заслужено спечели.

Ключови думи: ФК Балкан 1929