Футболистите на "Балкан 1929" с нова победа в контролите

18 Юли 2020, 13:50
(0) (0)
Прочетена: 1324 1

Футболистите на "Балкан 1929" се наложиха с 2:1 на своя стадион "Христо Ботев" срещу хита на Северозападна Трета лига ФК "Дреновец" в приятелска среща. Тя бе проведена днес (18 юли) от 11:00 ч.. Това бе четъврта проверка за балканци и съответно четвърта победа

. Първото полувреме завърши при резултат 1:0 за домакините, след попадение на Петко Петков, който реализира засичайки кълбото от ъглов удар. След здрава битка за надмощие и доста хубав футбол, двете страни се оттеглиха на почивката при този резултат. След подновяването на играта интригата продължи. Двата тима редуваха положение след положение, демонстрирайки добър футбол и чудесни качества и подготовка. В 75-ата минута гостите успяха да се доберат то изравняване  - 1:1. В крайна сметка друго ново попълнение за балканци - Михаил Михайлов сложи точка на спора и след като реализира за 2:1 донесе победата на своите.

Следващата седмица отборът на "Балкан 1929" ще изиграе още една проверка. Тя ще бъде срещу тима на ФК "Сливнишки герой" в Ботевград на 22 юли (сряда) от 18:00 ч.

Ключови думи: ФК Балкан 1929