Футболистите на “Балкан 1929” удариха “Вихрен” Сандански като гост

21 Октомври 2023, 19:37
(1) (0)
Прочетена: 996 4

“Балкан” 1929 победи “Вихрен” Сандански с 3:1 в с. Микрево. Срещата е от 14-ия кръг на Югозападната Трета лига. В класирането “зелените” излязоха на третото място с актив от 25 точки.

Селекцията на Иван Редовски изкова успеха за 36 минути през първото полувреме. Накрая рефера не зачете четвърто попадение за гостите. Калоян Бонев откри за ботевградчани след пас на Николай Миков, само след 180 секунди игра. Голмайсторът пък подаде и Павел Петков удвои в 29-ата минута.

Скоро домакините върнаха едно попадение. В 39-ата минута обаче Петков асистира за попадението на Миков – 1:3. След почивката футболистите на Вихрен натискаха, но без резултат. В 85-ата минута Иван Алексиев реализира четвърто попадение за Балкан, но съдията не го зачете, отсъждайки, че преди това топката е напуснала терена.

Източник: Sportal.bg

Ключови думи: ФК Балкан 1929