Сряда, 1 Май 2024, 16:48

Футболистите на “Балкан” отново разгромиха “Костинброд”, но с четири гола този път

7 Октомври 2023, 21:18
(0) (0)
Прочетена: 856 0

Футболистите на “Балкан 1929” продължават с победния път в Югозападната Трета лига, като днес разгромиха ОФК “Костинброд” с 4:1 като домакин. Само преди няколко дни двата тима се срещнаха в Ботевград в среща за Купата на АФЛ, която беше спечелена с 5:0 именно от тима на Иван Редовски.

“Балкан” поведе в 22-ата минута чрез централния защитник Иван Алексиев, който вкарва за втори пореден път във вратата на този съперник, след като и в сряда беше точен. Асистенцията бе на Павел Петков. Десет минути по-късно резултатът стана 2:0, след като Павел Петков реализира от точно изпълнена дузпа.

В 50-ата минута Николай Миков покачи резултата на 3:0, който получи пас от Йордан Дамянов. За 4:0 се разписа Здравко Атанасов, който се завърна с красив гол, след като бе точен с мощна задна ножица от след перфектно центриране на Павел Петков.

“Костинброд” вкара почетен гол в края на срещата, като получи дузпа и тя бе изпълнена точно за 4:1.

Капитанът Емил Колев не взе участие в двубоя, който беше болен. На полувремето Марио Войнов се почувства на неразположение и бе заменен.

Ключови думи: ФК Балкан 1929