Футболистите на Балкан победиха “Чавдар” в мач с пет гола (ВИДЕО)

1 Декември 2022, 17:41
(1) (0)
Прочетена: 1775 64

Футболистите на “Балкан” се завърнаха на победния път, след като взеха много важна победа срещу регионалния си съперник “Чавдар” Етрополе с 3:2.

Срещата бе на “Герена” и предложи много интригуващ двубой, особено през второто полувреме. По този начин тимът на Иван Редовски се изкачи на втората позиция и измести своя конкурент от там, разликата между двата тима вече е 1 точка.

“Балкан 1929” изравни чрез Дейвид Йорданов в началото на второто полувреме, след като направи страхотен рейд от центъра и направи двойно подаване със свой съотборник, като с матиран удар прати топката в мрежата на Слави Петров.

Голмайсторът на етрополци Антон Гущеров поведе своя отбор в резултата, след като се възползва от грубата грешка на домакините.

След две минути ”зелените” вкараха нов гол. След центриране от статично положение Павел Петков даде на Калоян Бонев топката с глава, като вкара за 2:2.

Победното попадение за балканци бе дело на Димитър Руйчев, който със страхотен удар прати топката във вратата на етрополци за крайното 3:2.

Ключови думи: Чавдар Етрополе , ФК Балкан 1929