Футболният отбор на Правец отново с победа

1 Октомври 2012, 14:37
(0) (0)
Прочетена: 2515 6

На 30 септември се изигра поредната среща от 2-ри кръг на „А“ ОФГ между отборите на ФК „Правец“ и „Ком Годеч “. Гостите поведоха в шестата минута. Малко по-късно отборът на ФК Правец се наложиха като домакини и обърнаха мача като отбелязаха четири поредни гола.

Отборът на Правец оказа мощен отпор и положенията пред вратата на „Ком Годеч“ се редяха едно след  друго. Добро първо полувреме с резултат 4:1 за отбора на Правец с голмайстор Валери Данов, който вкара цели 3 гола, от които 1 от дузпа. Гол за отборът на Правец отбеляза и Светлин Семков. В оставащите минути до почивката играта се изостри.

Слаба втората част, отборите се измориха и започнаха да играят с по-слабо темпо.
Срещата приключи с резултат от 4:1 за домакините от ФК "Правец".