Хеттрик на Исмет Рамадан изведе децата на Чавдар на второ място

10 Ноември 2012, 17:20
(0) (0)
Прочетена: 4834 5

Изразителна победа с 3:1 постигнаха децата на ПФК ”Чавдар”,  родени 1998г. , над връстниците си от Септември /София/. Срещата се игра от 10.30ч. на ст. ”Равнището”в Етрополе. Домакините излязоха амбицирани да победят своя съперник, като за пореден път в техния състав, със своите футболни качества, ”блестеше„ централният нападател Исмет Рамадан.И трите гола за Чавдар отбеляза именно споменатият състезател, който е роден в с. Ковачица /обл.Пазарджик/. Две от попаденията си Исмет вкара в първото полувреме, последва един гол на гостите от столицата, но през втората част резултатът стана 3:1 и това донесе победата на етрополци.След този кръг нашите момчета са на второ място във временното класиране на една точка от лидера Левски, който победи ЦСКА с 4:2.
Днес са  срещите в елитните групи  U17 и U19, очаквайте репортажи и снимков материал от двубоите на отборите на Чавдар в тези първенства.