9 Октомври 2011, 09:28
(0) (0)
Правец - Спорт
Прочетена: 1814 0

Олин Едирне допусна първото си поражение в група В на турнира за Купата на Турция. Отборът на Иван Лилов падна от Мерсин с 69-76 и отиде на трето място в групата. Днес съперник на Олин е шампионът Фенербахче.

Мерсин почна по-добре срещата и след като водеше в началото имаше аванс от 21-15 след първата част. През втората тимът продължи да води, но след средата на тази четвърт Олин се разигра и намали пасива си само до една точка на почивката.

След паузата играта бе равностойна, като добро начало на последната част даде аванс от 10 точки за Мерсин. Оттук до края тимът задържа преднината си и стигна до този важен успех.

Иван Лилов успя да запише 8 точки в тази среща. Най-резултатен бе съотборникът му Крис Райт с 28, а за победителите Джон Мутаф вкара 15.

Източник: bgbasket.com

Не. Само се пазарят за порциите във властта. (118)