20 Април 2022, 20:19
(0) (0)
Костинброд - Спорт
Прочетена: 777 0

Кюстендил постигна категорична победа с 5:0 като гост на Костинброд в мач от 30-ия кръг на Югозападната Трета лига. Отборът, воден от Мартин Йорданов, бе по-активният през всичките 90 минути и съвсем заслужено се поздрави с трите точки днес.

Александър Александров бе над всички за своя тим, разписвайки се на два пъти - в 14-ата и 70-ата минута. По един гол добавиха Даниел Гогов (30), който бе точен от дузпа, както и Виктор Анастасов (64) и Роберто Стойков (89).

По този начин добрата серия на Кюстендил продължава и отборът вече е в серия от 7 последователни шампионатни срещи без загуба, което отрежда трета позиция в класирането.

Костинброд е на обратния полюс и тимът е в долната част на таблицата, заемайки 16-о място с 29 точки.

КОСТИНБРОД 0:5 КЮСТЕНДИЛ

0:1 Александър Александров (14)
0:2 Даниел Гогов (30)
0:3 Виктор Анастасов (64)
0:4 Александър Александров (70)
0:5 Роберто Стойков (89)

КОСТИНБРОД: 12. Иван Василев, 10. Алексей Георгиев, 11. Георги Илиев, 2. Даниел Васев, 23. Кирил Вълов, 6. Калоян Яновски, 17. Михаел Александров, 14. Сашо Сашов, 4. Павел Тодоров (К), 18. Илия Петков, 21. Александър Добчев

КЮСТЕНДИЛ: 1. Захари Димитров, 22. Адриян Бачовски, 5. Боян Стойнев (К), 3. Евгени Зюмбулев, 87. Евгени Гроздин, 24. Даниел Гогов, 18. Цветелин Стоичков, 7. Виктор Ергин, 8. Виктор Анастасов, 9. Александър Александров, 11. Марио Евтимов