Левски разгроми Чавдар при U19

10 Март 2013, 15:56
(0) (0)
Прочетена: 1663 0

Разгромна победа с 5:1 постигнаха юношите старша възраст на Левски при гостуването в Етрополе. Срещата бе от втория пролетен кръг на първенството при елитната група U19, по време на целия сблъсък сините превъзхождаха своите съперници и това се отрази в головото отношение. Резултатът за гостите бе открит още в 8-та мин., когато Михайл Кисьов оползотвори по най-добрия начин едно разбъркване в наказателното поле на Чавдар и с точно премерен удар направи безпомощен вратаря Мартин Методиев. Домакините изравниха в 39-та мин., когато новопривлечения от ЦСКА- Юлиян Ненов, направи самостоятелен пробив и с красиво воле прати топката неспасяемо под напречната греда на гостите. Последната секунда на първата част столичани прекършиха домакините, след като Цветелин Чунчулов от близко разстояние даде аванс на своя отбор. През второто полувреме на терена имаше само един отбор - този на Левски, а етрополци изпълняваха повече ролята на спаринг-партньор. През тази част бяха реализирани нови три гола -  всички  във вратата на домакините. Попаденията за гостите станаха в 48-та мин., 54-тата мин. и 77-та мин. с което крайният резултат се оформи на 5:1.