Локо ГО мина през Чавдар

20 Януари, 12:24
(0) (0)
Прочетена: 1252 7

Отборът на Чавдар Етрополе загуби гостуването си в Горна Оряховица на местния Локомотив с 4:2. Двата отбора изигриха интересен двубой, а железничарите заслужени победиха с оглед на превъзходството, което имаха през целия мач. В 10-тата минута Карлос Сотиров откри резултата за етрополци, възползвайки се от персонална грешка Кристиян Райчев. Сотиров се присъедини към Чавдар ден преди мача. След още двайсетина минути игра отборът на Локо успя да направи пълен обрат. Първо Ростислав Данчев изравни, а 180 секунди след това Кристиян Дечев направи 2:1.
Второто полувреме започна с още два бързи гола на железничарите. Христо Марков покачи на 3:1 в 55-ата минута, а в 61-ата Георги Колев вкара четвъртия гол. Кирил Янакиев фиксира крайното 4:2 в 68-ата минута.
Отборът на Чавдар Етрополе започна мача в състав: Александър Радков, Атанас Рупчин, Кристиян Атанасов, Теодор Цанов, Емил Трендафилов, Стивън Славков, Карлос Сотиров, Кирил Янакиев, Илиян Йорданов, Кристиян Величков, Павел Головодов.
През второто част в игра се появиха: Александър Радков, Радослав Георгиев, Кристиян Атанасов Ивайло Петров, Илия Запорожченко, Владислав Георгиев , Николай пешев, Мартин Рангелов, Богослав Иванов, Деян Бонев, Андрей Лисенко.